בובות ענק לבת מצווה

בובות ענק לבת מצווה זאת אטרקציה מיוחדת, פופולרית ומקפיצה במיוחד שתהפוך את האירוע שלכם לחגיגה ענקית, צבעונית ובלתי נשכחת.

זאת הפעלה לבת מצווה שמתאימה לקהל רחב של אורחים ובמיוחד ילדים, קופצניים ואנרגטיים שביחד עם בובות הענק הרוקדות שלנו לא ישאירו את רחבת הריקודים שקטה אפילו לרגע. בובות הענק הרוקדות שלנו יכנסו לרחבת הריקודים בחלק השיא של בת המצווה, ברגע שתואם אתכם מראש. אנחנו ממליצים על לפחות זוג בובות שונות שיכנסו לרחבה יחד או לחוד, יפתיעו את האורחים ואת הילדים ויגרמו לכולם לקום ולרקוד.

בובות הענק לבת מצווה ירקדו ויקפצו עם כולם, יקימו וימשכו את כולם לרחבה, גם את כל מי שעדיין לא קם לרקוד ויצטלמו סלפי עם כל האורחים שיתלהבו מהנוכחות שלהן ברחבת הריקודים. עם בובות הענק המתנפחות שלנו גם האורחים המבוגרים יותר יכנסו לרחבת הריקודים וישתתפו בחגיגה.

בובות הענק המתנפחות שלנו מגיעות לגובה של 3.5 מטרים, הן בולטות מאוד ואפשר לראות אותן מכל מקום במועדון. ישנן בובות בשלל צורות, דמויות שונות ומצחיקות וחיות חמודות שילדים אוהבים במיוחד כמו דובים, פנדות ובובת רבי נחמן.

בובות ענק לבת מצווה- איך זה מתבצע?

צוות המפעילים שלנו יגיע עם כל הציוד הדרוש לאטרקציה הזאת, כשעה לפני תחילת האירוע והגעת האורחים, יתמקם ויפעיל את הציוד לקראת ההפעלה.

בובות הענק המרקדות מופעלות על-ידי לחץ אוויר בעזרת סוללות נטענות ששומרות על לחץ אוויר ברמה קבועה.

אנשי הצוות המיומנים והאנרגטיים שלנו נמצאים בתוך בובות הענק, מסתובבים ומתערבבים עם כולם ברחבה. הם אחראיים לתפעל אותן ולרקוד בתוכן למשך הזמן הקבוע שסגרתם מראש.

בובות רבי נחמן לבת/ בר מצווה:

בובת נחמן היא בובת ענק לאירועים אשר רוקדת והפכה לחלק בלתי נפרד מאירועים ממגוון רב של אירועים. היא מכניסה חיים, שמחה, קדושה ואנרגיות מטורפות לרחבת הריקודים ואין אף אורח ואף ילד שיישאר אדיש אליה.

שירים כמו ״מי שמאמין לא מפחד״ ו״רבי נחמן מאומן״ הם רק חלק קטן מהשירים שתרצו לרקוד עם בובת הרבי נחמן הענקית במהלך האירוע שלכם, זה גימיק שמשגע את כל הנוכחים באולם, מקפיץ אותם ונותן לאירוע אנרגיות והרגשה כאילו הוא התחיל רק עכשיו.

בובת נחמן

בובות מתנפחות של דובים, פנדות וצורות נוספות:

בובות הענק לאירועים מתנפחות ויכולות להגיע במגוון דרכים, כמו חיות אהובות וחמודות או צורות, בהתאם לבחירת כלת בת המצווה או בהתאם לקונספט ולצבעי האירוע, העיקר שכלת האירוע תשמח ואנחנו בהחלט נדאג לזה.

למועדון הדאימונד יש מגוון רחב של בובות ענק לבת מצווה אשר מתנפחות שאפשר לצרף אותן בחבילות הכול כלול שלנו ולשדרג את אירוע בת המצווה שלכם לרמה אחרת.

אנא דרגו את המידע