בלונים לבת מצווה

עיצוב בלונים לבת מצווה זאת אטרקציה שקיימת כבר שנים רבות בתחום האירועים. בלונים תמיד שימשו כחלק בלתי נפרד מאירועים, מחגיגות וממסיבות הפתעה מכל סוג ומומלץ ורצוי להשתמש בזה גם היום. בלונים מוסיפים שמחה וצבע לכל אירוע וילדים אוהבים אותם במיוחד.

עיצוב בלונים לבת מצווה

עיצוב בלונים לבת מצווה יש מגוון רחב של עיצובים ושל סידורים שונים. זאת השקעה כספית קטנה יחסית לשאר האטרקציות לבת מצווה עם תמורה גדולה. בעזרת עיצוב הבלונים אפשר לקשט את כל מועדון האירוע שלכם בדרכים חלומיות שאפילו לא הכרתם.

קשת בלונים הכוללת כ-200 בלונים בצבעים שמחים ועדינים כמו ורוד ולבן או כל צבע אחר שכלת בת המצווה אוהבת. קשת רחבה בכניסה למועדון האירוע שתקבל את פני האורחים ותבלוט לעין לכל מי שמתקרב לאירוע בת המצווה שלכם ויעבור דרכה בכניסתו למועדון. על הקשת הצבעונית אפשר להוסיף בלונים באותיות השם של כלת בת המצווה ובלוני מספרים עם מעמד גיל החוגגת.

אפשר וכדאי גם לקשט את מרחב המועדון בבלוני הליום צבעוניים עם הכיתוב HAPPY BIRTHDAY או בלונים ממותגים עם שם הילדה.

לקראת סוף האירוע, בקטע של מסיבת הטראנס, תחכה בתקרת המועדון רשת בלונים שתפתח ברגע השיא של השיר ושם הריקודים ותפזר כ-150 בלונים ברחבת הריקודים, תמלא את כל רחבת הריקודים בשלל צבעים שתבחרו ותפתיע את כל האורחים והילדים. זה ימלא את הרחבה ברוקדים נוספים שיצטרפו לחגיגה.

בלונים לבת מצווה

עיצוב בלונים לבת מצווה- איך עושים את זה נכון:

קונספט של עיצוב בלונים לבת מצווה הוא חובה באירוע שלכם. תנו למומחים שלנו לעשות את זה על הצד הטוב והמקצועי ביותר. מועדון לבת מצווה במרכז ידאג לכם מבחר בלונים במגוון צבעים ובשלל עיצובים, החל מקשת בלונים בכניסת המועדון, בלוני הליום ברחבה הגדולה, רשת בלונים בתקרה ועד לסידור שולחנות מרהיב של בלונים במרכז השולחן.

הצוות שלנו מגיע כשעה לפני תחילת האירוע, כדי לסדר ולעצב את האולם לפני שהאורחים מגיעים, אומני הבלונים יעצבו את המועדון בהתאם לסגנון האוהב עליכם ועל-פי העיצוב שנקבע אתכם מראש יחד עם מנהל האירוע.

העיצוב של הבלונים והסידור הנכון שלנו ישדרג את התמונות שלכם ויוסיפו לצבעוניות ולשמחה של אירוע בת המצווה שלכם, הכול כמובן בהתאמה אישית לצרכים שלכם ולתקציב שלכם.

אם יש לכם רעיון שלא חשבנו עליו, שתפו אותנו ונעצב לפי טעמכם האישי והמקורי.

במועדונים לבת מצווה יש חבילות הכול כלול הכוללות בתוכן גם עיצוב בלונים, בדאימונד יש אומני בלונים מקצועיים וותיקים אשר יעצבו לכם את האולם בצורה הטובה והיפה ביותר

קשת בלונים לבת מצווה
אנא דרגו את המידע