זוהרים וגימיקים לבת מצווה

זוהרים וגימיקים רבים ברחבת בת המצווה זאת דרך מצוינת לחגוג ולהקים את כל האורחים שלכם על הרגליים. בשלב זה של האירוע הוא כאילו מתחיל מחדש ומקבל צורה וצבע שונים, רועשים ושמחים.

בדומה לחתונות ולשאר אירועים, גם הפקות בת המצווה כיום הן מושקעות, מלאות רעיונות ומבוצעות באופן שלא יבייש אף אירוע אחר.

זוהרים וגימיקים כאלה נכנסים לרחבה בדרך-כלל באמצע האירוע. לפעמים קצת אחריו כששלב הריקודים חוזר על עצמו ומכניסים משהו קצת משעשע וקליל לרחבה.

שינוי אווירה וקצב זה דבר חשוב באירוע בת מצווה. בדיוק כמו שהחגיגה מחולקת לכמה חלקים שונים, לכל חלק יש סגנון וקצב אחר ואפילו השירים שמתנגנים הם בסגנון שונה. חשוב להחליף אווירה וקצב, כדי לא לשעמם את אורחים ולהוסיף עניין וקצת צבע במהלך האירוע.

זוהרים וגימיקים מתאימים לבת המצווה – איך לבחור?

אז איך לבחור זוהרים וגימיקים מתאימים לאירוע בת המצווה של בתכם? לכאורה עניין כל-כך קל ופשוט, אבל כמו בכל תכנון אחר, נסו להתאים את מה שאתם בוחרים לסגנון האירוע ולקהל שלכם.

גימיקים לאירוע בת מצווה כוללים בדרך-כלל כובעים קלילים, שרשראות הוואי, סטיקלייטים, עניבות פלסטיק, משקפי אורות, זמבורות, משרוקיות ועוד. נסו להתאים את הזוהרים ואת שאר הגימיקים לקהל הילדים. בלי ההשתתפות המלאה של המבוגרים החגיגה לא תהיה שלמה. בשלב הזוהרים והגימיקים, תדאגו שכולם ישתתפו, יחבשו כובע ויקחו גימיק או זוהר ליד.

כשהילדים יראו את המבוגרים משתובבים ונהנים הם גם ישתלבו יותר בקלות, המבוגרים כמובן יהנו בעצמם והקהל שלכם יראה אחיד וירגיש מחובר.

זוהרים לבת מצווה

התאמת זוהרים וגימיקים לקונספט בת המצווה:

הזוהרים והגימיקים השונים שקיימים באירועים אטרקציות לבת מצווה הנפוצים במיוחד, אבל כל אחד יכול לבחור רעיונות שונים ומקוריים שהוא רוצה ולהכניס אותם לרחבת הריקודים ברגע המתאים. אם בחרתם ללכת על אירוע קונספט, כדאי לבחור בגימיקים ובחפצים שקשורים לאותו קונספט בת מצווה.

לדוגמה- בקונספט בת מצווה במערב פרוע יחולקו לאורחים ולילדים כובעי קאובוי, בקונספט רקדניות ברזילאיות יחולקו שרשראות צבעוניות וכו'.

השילוב של אירוע קונספט יחד עם האביזרים והתלבושות המתאימות, יראה אחידות ויגרום לכולם להרגיש חלק ממשהו אחד מגובש ומיוחד.

לרשת הדאימונד- מועדונים לבת מצווה יש במסגרת חבילות הכול כלול שלל גימיקים, זוהרים ואביזרים שישדרגו את אירוע בת המצווה של בתכם ויגרמו לכולם לרקוד, להשתולל ולהרגיש כמו ילדים ליום אחד.

אנא דרגו את המידע