זיקוקים לבת מצווה

זיקוקים לבת מצווה הן תוספת יפה ומבוקשת בשביל הכניסה בזמן כניסתה של כלת האירוע יחד עם בני משפחתה.

זיקוקים לאירועים יכולים להגיע בגדלים ובגבהים שונים, הם יעמדו בצידי השטיח האדום או לאורך הבמה וידלקו בדיוק ברגע המתאים כשכלת בת המצווה עולה על השטיח האדום וצועדת בשביל הכניסה.

זיקוקים לבת מצווה- כניסה מיוחדת ומדליקה:

בנות חולמות על רגע הכניסה שלהן בבת המצווה כבר מגיל קטן ואנחנו נדאג להגשים להן אותו על הצד הטוב והמקצועי ביותר. לאחר שילדת השמחה הייתה בחדר ה-V.I.P מלא הפינוקים ועדיין לא ראתה את האורחים שבאו לשמח אותה, היא יוצאת אל האולם מלא האורחים שעומדים בשני טורים מצידי השטיח האדום או הלבן בכניסה, נכנסת אליו עם השיר שהקליטה מתנגן ברקע וכולם מתרגשים, מוחאים לה כפיים ומריעים לה. הזיקוקים ידלקו בדיוק באותו רגע לרקע תשואות הנוכחים ויפעלו במשך דקה שלמה לגובה של כמטר וחצי.

זה ישדרג את הכניסה של ילדת השמחה, יהפוך אותה לחגיגית יותר ויוסיף אורות נוספים לרגע המיוחד הזה.

מחיר של אטרקציה כזאת הוא נמוך יחסית לשאר האטרקציות לבת מצווה במיוחד לעומת התמורה המיוחדת, האפקט והשואו שהוא נותן והופך את הכניסה ליותר יוקרתית מאשר כניסה סטנדרטית.

זיקוקים לבת מצווה- בטיחות מעל הכול:

כשאנחנו מתעסקים עם ציוד כמו זיקוקים לאירועים ובמיוחד באירוע בת מצווה בו נוכחים ילדים רבים, אנחנו שמים דגש על הבטיחות שהיא מעל הכול! אנחנו עובדים עם מכון התקנים המחמירים ביותר שקיימים במדינת ישראל לחומרים מסוג זה ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

איש צוות מקצועי הוא זה שאחראי להיות המפעיל הבלעדי של הזיקוקים, כדי שאף-אחד אחר לא יצטרך להתעסק איתם. הוא עומד לצידם מהרגע שנפרשו בכניסת השביל או השטיח האדום ועד לרגע שהם נכבים וזאת כדי לוודא שאף אדם ואף ילד לא מתקרב אליהם.

יש גם אפשרות להזמין זיקוקים קרים ללא מרכיבי אש. אלה הם זיקוקים חשמליים שמחוברים למקור חשמל. הם לא מסוכנים כלל ואורך ההפעלה שלהם ארוך יותר מאשר זיקוקי אש רגילים.

מועדון הדאימונד יספק לכם זיקוקי אש לבת מצווה או זיקוקים קרים לפי בחירתכם, אשר ישדרגו לכלת בת המצווה את רגע הכניסה לאירוע.

אנא דרגו את המידע