מגנטים לבת מצווה

מגנטים לאירוע בת מצווה זאת תוספת אטרקטיבית שהלכה ונהיתה נפוצה יותר ויותר בשנים האחרונות בהפקת בת מצווה והשתדרגה מאירוע לאירוע.

צלם המגנטים בדומה לצלם הסטילס ולצלם הוידיאו מסתובב כל הערב ברחבת הריקודים, מצלם את כולם ומכין לכם מגנטים מכל הרגעים המרגשים והחשובים שהיו לכם במהלך ערב זה.

מה חשוב כשסוגרים מגנטים לבת מצווה?

ברגע שבחרתם לתעד את האירוע המרגש של בתכם גם באמצעות מגנטים, רצוי לבדוק כמה דברים חשובים לפני שאתם סוגרים.

צלם מקצועי ומנוסה:

צלם המגנטים הוא בדיוק כמו צלמי הסטילס והוידיאו. הוא צריך לתפוס ולתעד את הרגעים המרגשים והחשובים ביותר שמתרחשים במהלך הערב שלכם, להיות ערני למה שמתרחש באולם ולתת העדפה לדברים חשובים יותר שקורים ברחבת הריקודים לעומת דברים אחרים.

מלבד צילום המגנטים, חשוב לבחור מסגרת וכיתוב שיקשטו את המגנט עצמו. צלם קשוב ישב אתכם כמה זמן לפני האירוע, יקשיב לסגנון של מסגרת המגנט שאתם רוצים לעצב וגם עתן לכם רעיונות משלו.

צלם מקצועי ובעל שם טוב יראה לכם כמובן גם תיק עבודות שלו מאירועים שעשה בעבר ואפילו יציג לכם המלצות מלקוחות קודמים ומרוצים שלהם הפיק אטרקציה כזו. כבונוס הוא יכול גם להגדיל לכם מספר תמונות נבחרות ממה שצילם, להעביר לכם דיסק און קי בסוף הערב עם כל התמונות או בדיסק עם תמונה של כלת בת המצווה מודפס עליו.

חשוב כמובן לשכור את שירותיו של בן אדם נחמד ואנושי. בסופו של דבר הוא עובד עם אנשים ואלה המשפחה והאורחים שכל-כך חשובים לכם.

חומרים וציוד איכותיים:

הפקה של מגנטים תלויה בכמה דברים מאחורי הקלעים שאתם לא מכירים והם בעצם אלה שמשפיעים על איכות המגנטים שיוצאים לכם בסופו של דבר, דברים כמו איכות הדפים, המגנטים לפני ההכנה שלהם, המדפסת, הדיו והסכינים הם מה שיעשו לכם את ההבדל בין מגנטים טובים שישארו ברורים וצבעוניים לשנים רבות לבין מגנטים בינוניים שידהו ויתקלפו בהמשך הזמן.

מחיר:

אנחנו יודעים שמחיר הוא דבר שאתם לוקחים בחשבון ופועלים לפיו לפני שאתם סוגרים כל אטרקציה לבת מצווה. שימו לב שאתם מקבלים מחיר נוח והוגן בהתאם למה שאתם מקבלים ובהתאם לאיכות של מה שאתם מקבלים, עם זאת חשוב לנו להדגיש לא להתפתות למחירים שהתמורה עבורם היא דלה. לאחר שיעבור זמן, מה שיזכר מהאירוע הם המגנטים שיהיו אצלכם ואצל כל האורחים, הכמות שלהם והאיכות שלהם. אל תתפשרו על כך ותוודאו שאתם מקבלים את המוצר באיכות הגבוהה ביותר שיכולה להיות לו.

למועדון הדאימונד יש מספר צלמי מגנטים מקצועיים אשר יבטיחו להוציא את הרגעים הטובים ביותר. צלם המגנטים יצלם מגנטים שישארו כמזכרת נפלאה לכל האורחים שלכם, מגנטים מוגדלים לכלת השמחה וכך תמיד תוכלו להיזכר באירוע המיוחד שלכם כשתראו את המגנטים על המקרר בביתכם.

אנא דרגו את המידע