מפל שוקולד לבת מצווה

מפל שוקולד לבת מצווה הוא הרבה מעבר לעוד קינוח. זאת אטרקציה לבת מצווה חובה בשולחן הקינוחים באירוע השמחה של בתכם. השוקולד מגיע בטמפרטורה מעט חמימה, כדי שיוכל להיות נוזלי ולהישפך כמו מפל מים טבעי.

אין בן אדם שלא אוהב שוקולד וזה קינוח שמתאים לכל הגילאים. מפל שוקולד בבת מצווה שלכם יגרום לייחודיות ויעורר התלהבות ועניין, החל מהאורחים הבוגרים ובוודאי החברים של בתכם והילדים הרבים שיזכו לחוויה מושלמת. מפלי השוקולד מגיעים בגדלים ובצורות שונים לפי בחירתכם. אנחנו ממליצים למקם את מפל השוקולד במרכז שולחן הקינוחים שיהפוך לשולחן השמח ואהוב ביותר של הערב.

למה לבחור במפל שוקולד לבת מצווה:

מפל שוקולד הוא קינוח מושלם שכולם אוהבים. הריח העשיר והטעם הנפלא שהוא משאיר בפה ישאירו לכל האורחים שלכם טעם מתוק של עוד.

מלבד הייחודיות והנוכחות של מפל השוקולד לבדו, הוא ישדרג לכם קינוחים אחרים ויעשיר אותם ואפשר כמובן לשלב אותו עם דברים רבים אחרים כמו מרשמלו, ביסקוויטים ושלל פירות טריים.

מפל השוקולד יבליט את שולחן המתוקים שלכם, יקשט אותו ויוסיף לנראות שלו. התמונות שהוא יעניק לכם כמובן יהיו מיוחדות ויוקרתיות.

מפל שוקולד לבת מצווה

מה כדאי לבדוק בבחירת מפל שוקולד?

במועדון בת מצווה הכול כלול בדרך-כלל יש עדיפות לשוקולד מתוק קלאסי, הוא אהוב ומוכר יותר במיוחד בקרב הילדים, אך מפלי השוקולד יכולים לבוא במגוון של סוגים נוספים כמו מפלי שוקולד מריר, שוקולד לבן ואפילו שוקולד ורוד. אפשר גם לבחור בסוגי מפלים שונים, כדי להוסיף ולגוון את האטרקציה, למשל- מפל שוקולד קלאסי ושוקולד לבן בתוספת פצפוצים.

תתאימו את מפלי השוקולד לאירוע שלכם בהתאם לאורחים גם מבחינת הטעמים וגם מבחינת הכמויות. ילדים יאהבו יותר שוקולד חום קלאסי ואילו מבוגרים יהיו פתוחים לאופציות נוספות. אם יש לכם מספר רב של אורחים, כדאי לבחור יותר ממפל אחד. תהיו בטוחים שתהיה עליו התנפלות וההשקעה תהיה משתלמת וכדאית.

שימו לב שמפלי השוקולד הם משוקולד כשר וכמובן פרווה. הארוחה באירוע היא בשרית ואתם רוצים שכל האורחים שלכם יהנו גם ממפלי השוקולד המושלמים בלי יוצא מן הכלל.

מועדון הדאימונד – מועדון לבת מצווה יספק לכם מגוון רחב של מפלי שוקולד מסוגים שונים, בצורות שונות, בגדלים שונים ובצבעים שונים, הכול כדי שהאירוע שלכם יהיה עוד יותר מתוק!

אנא דרגו את המידע