פול מון לבת מצווה

פול מון לבת מצווה זאת אטרקציה מגניבה של ציורי גוף מצבעים מיוחדים שנועדו לצביעת הפנים וחלקי הגוף. מאפרת ציורי הגוף מגיעה עם עמדה צבעונית במיוחד ועם כל הציוד הנלווה הדרוש לאטרקציה זו. היא מגיעה כחצי שעה לפני הגעתם של האורחים, כדי להקים את עמדת ציורי הגוף וכך כשהאורחים יגיעו לאולם העמדה כבר תהיה מוכנה להפעלה וברגע שיתחילו הריקודים חלק ניכר מהאורחים כבר יהיה צבוע בצבעי הפול מון.

פול מון לבת מצווה – מוסיף לך צבע לאירוע:

פול מון זאת אטרקצית בת מצווה מושלמת לאירוע שתוסיף לכם המון עניין וצבע בכל מובן המילה. ראינו כבר אין ספור אטרקציות ופעילויות שונות לילדים באירועי בת מצווה, אבל פול מון לכל אורחי האירוע זאת באמת פעילות מיוחדת ומגוונת שתרצו שתהיה באירוע בת המצווה של בתכם.

ממש כמו במסיבות תאילנד המושקעות, מאפרת הפול מון תאפר ותצייר כל רעיון וצורה שעולה בדמיונכם על כלת השמחה ועל חבריה, ציורי גוף שמתאימים לפנים וגם לחלקי גוף כמו ידיים, כתפיים וצוואר. זאת פעילות שלא רק הילדים יאהבו ויתלהבו ממנה, היא מתאימה גם לנוער ולמבוגרים שרוצים להראות מיוחדים ונוצצים ולהרגיש כמו במסיבה ברמה גבוהה.

כשאתם מחליטים לסגור את אטרקציית הפול מון לאירוע, ודאו ובקשו ממועדון בת המצווה תאורת אולטרה סגול, כך עם אורות כבויים ותאורה מתאימה הצבעים יזהרו ויבלטו והאטרקציה תשלים את החגיגה המטורפת. זה ייתן פן ואווירה שונה למסיבה, יגביר את קצב הריקודים יקים את גם את אלו שלא אוהבים לרקוד ובנסוך התמונות שיצאו לכם יהיו מושלמות ונוצצות.

טיפים חשובים בבחירת אטרקציית פול מון לבת מצווה:

קיימים מספר סוגי ציורי גוף בשוק ומאפרים שונים בתחום. כדאי לשים לב למספר דברים חשובים שאתם אולי לא מכירים לפני בחירת האטרקציה הזאת.

מאפרת מקצועית ומהירה:

כשבוחרים מאפרת לציורי גוף כדאי לבחור מאפרת מקצועית ומנוסה שכבר עשתה אירועי פול מון דומים בעבר, כך ציורי הגוף יהיו יפים, מדויקים ומגוונים יותר. כדאי לקחת מאפרת מהירה, כדי שתאפר כמה שיותר אנשים במהירות בזמן הריקודים, כדי שכולם ירקדו יחד כשהם צבעוניים ומתואמים זה עם זה.

במקרה של אירוע בת מצווה עם מספר רב של מוזמנים, מומלץ לקחת שתי מאפרות, זה יקל עליהן וייעל את עבודת ציורי הגוף.

איכות צבעי הפול מון:

בעת הזמנת פול מון לבת מצווה ודאו שהמאפרת עובדת עם החומר האיכותי והטוב ביותר שקיים בשוק. כדאי להשתמש בציורי גוף שיורדים בקלות מחלקי הגוף בשטיפה פשוטה ולא משאירים כתמים על הבגדים שלכם.

בטיחות מעל הכול:

ודאו שהמאפרת משתמשת בתקן המחמיר ביותר שקיים בשוק ציורי הגוף, כזה שאושר על-ידי משרד הבריאות הישראלי. בחירת מאפרת מקצועית ומנוסה תעניק לכם ראש שקט, תהיו בטוחים שהיא משתמשת בחומר הטוב והידידותי ביותר עבורכם, הכול כדי לשמח אתכם ואת בתכם בערב המיוחד שלה.

מועדון לבת מצווה במרכז יספק לכם מאפרת מקצועית וצמודה למשך כל הערב שתהיה אחראית על ציורי הגוף בשילוב עם תאורת האולטרה סגול של המועדון שתשלים לכם את חווית הפול מון הייחודית שתיתן לאירוע בת המצווה שלכם אווירה של חו״ל שאתם והאורחים שלכם יזכרו לשנים רבות.

אנא דרגו את המידע