צמידי לד לבת מצווה

צמידי לד לבת מצווה הם צמידים מיוחדים שדולקים בצבעי לד מיוחדים וזוהרים. הם נפוצים במיוחד במסיבות ובהופעות ובמועדוני בת מצווה, אבל אם נאמר את האמת, אין מסיבה יותר גדולה ומרשימה מאשר אירוע משמח לצד המשפחה והחברים. לא סתם צמידי הלד הגיעו גם לאירועים מכל הסוגים, חתונות, בר מצוות וכמובן בת מצוות.

את צמידי הלד עונדים כל אחד ואחת מהאורחים באירוע בת המצווה המבוגרים, הילדים וכל האורחים. כך כולם מתואמים ונראים ברגע האמת של הפעלת הצמיד כמקשה אחת.

צמידי הלד הצבעוניים ירימו את אירוע בת המצווה של בתכם לגבהים אחרים ויגרמו לתחושה מיוחדת של מקוריות ושל אחדות בין כל האורחים.

צמידי לד לבת מצווה- איך זה בעצם עובד?

צמידי הלד הצבעוניים הם בעצם צמידים אלקטרוניים שיש עליהם שליטה מרחוק. על ההפעלה, השליטה והבקרה שלהם אחראי כמובן המפעיל המקצועי שלנו. כל מה שנשאר לכם זה רק לקחת חלק יחד עם כל האורחים שלכם, לענוד את הצמיד על היד ולהפוך את הפקת בת המצווה של בתכם למסיבה של ממש אל תוך הלילה.

את הצמידים המיוחדים דואגת לחלק דיילת הצמידים. היא עוברת ברחבה או בין השולחנות ודואגת שכל האורחים שלכם יקבלו צמיד כזה ויענדו אותו ושלא ישאר אף אורח ללא צמיד.

ברגע המתאים במהלך הערב, כשהאורות נכבים, מפעיל הצמידים ששולט על ההפעלה שלהם מדליק אותם וגורם לכל האורחים לזהור יחד באותו צבע. באדום, בכחול, בירוק או בכל צבע אחר. רחבת הריקודים החשוכה תתמלא בצבעים שאתם בעצמכם תפיקו מה שיגרום להתרגשות ולהתלהבות רבה ברחבת הריקודים. הצמידים יוכלו כמובן להחליף צבעים תוך כדי הריקודים, כל קבוצה יכולה להיות מוארת בצבע אחר ולזהור כמובן לפי הקצב של המוסיקה.

זה יגרום לאווירה מיוחדת ולתחושה של אחדות והתאמה בין כל האורחים השונים.

כדאי לעדכן מראש את מנהל האירוע בכמות האורחים שלכם, כדי שידע לספק מספר צמידי לד תואמים ולדאוג שגם האטרקציה הזאת, כמו כל השאר, תהיה מושלמת עבור האירוע שלכם.

צמידי לד זוהרים ירימו את מועדון הבת מצווה בראשון לציון באירוע של בתכם לגבהים חדשים. הם ישדרגו את האירוע שלכם ויכניסו עניין לרחבה. גם ברגעים שהיא תהיה חשוכה- כל אחד ואחת מכם יאיר אותה!

אנא דרגו את המידע