קייאק פירות לבת מצווה

קייאק פירות לבת מצווה זאת אטרקציה מושלמת ומלאת צבע שמתאימה לכל אירוע. קייאק פירות כשמו כן הוא, מעין סירת עץ ענקית שיושבת על גלגלים ובה יש מבחר רחב של פירות. מלבד הנראות של קייאק הפירות שהוא מרהיב בפני עצמו, הוא פרקטי מאוד ואהוב ביותר על כל האורחים. אין כמעט בן אדם שלא אוהב פירות ובקייאק כזה בעל מגוון רחב של פירות תוכלו לקלוע לטעם של כל אחד ואחד מהאורחים שלכם.

האם קייאק פירות מומלץ באירוע בת מצווה?

קייאק פירות למועדון בת מצווה מומלץ בכל אירוע ובכל חגיגה מרובת אנשים וכמובן גם באירוע בת מצווה.

כולם אוהבים פירות טריים ורעננים וגם ילדים אוהבים. גם אם אלה פירות מאוד מסוימים שהם אוכלים- תהיו בטוחים שסביב קייאק הפירות הססגוני כולם יתאספו ויאכלו יחד. פירות הם ללא ספק קינוח טעים, מזין וכמובן בריא שכדאי שילדיכם יאכלו באירוע בת המצווה.

הפירות בקייאק רבים ומגוונים ובדרך-כלל כוללים מספר רב של פירות מסוגים שונים. פירות הדר, פירות טרופיים ופירות אקזוטיים. הפירות חתוכים בצורות ובטכטיקות שונות והצבעוניות שלהם יחד מושכים אליהם את כל האורחים ולא משאירים אף אורח רחוק מהם.

חשוב כמובן שהפירות יהיו טריים וקרים, כדי להנות מהם כמה שיותר ולהפיק מהם את הטעם הטוב ביותר. כדאי לשלב מספר רב של פירות, כדי שכל אחד יבחר מה שהוא אוהב ולבחור כמובן בפירות העונה המתאימה, כדי להנות מהם כמה שיותר.

קייאק הפירות לבת מצווה מומלץ ביותר בימי הקיץ החמים, כקינוח ראוותני ומרענן, אבל זה לא מחייב. גם בחורף אפשר לשלב באירוע קייאק פירות לא פחות יפה ומגוון.

איך לשלב קייאק פירות באירוע בת מצווה:

את קייאק הפירות כדאי לשלב במועדון בת מצווה ברחובות לאחר המנה העיקרית. זה ישמש כקינוח קליל וטעים שכולם יוכלו להנות ממנו. את הקייאק מכניסים ממש לתוך הרחבה, כדי שאף אורח לא יפספס אותו וכולם יוכלו להנות מהפירות שהוא מציע. אם יש לכם כמות רבה של אורחים, אנחנו ממליצים להכניס אפילו שני קייאקים של פירות מכל צד של הרחבה, כדי שלא תהיה התנפלות ושהאטרקציה היפיפיה הזאת תשתלב יפה ברחבת הריקודים.

בגדר חבילות הבת מצווה שלנו אפשר לשדרג את קייאק הפירות עם קישוטים נוספים כמו סוכריות גומי, מטריות קוקטייל, שרשראות הוואי וכל דבר שיהפוך אותו לצבעוני אפילו יותר.

אם אתם חוגגים בת מצווה עם קונספט מסוים, אפשר שקייאק הפירות יעוצב בהתאם לקונספט ולצבעים שלו.

לא משנה באיזה סגנון של קייאק פירות תבחרו, תהיו בטוחים שהוא יהפוך לכם את האירוע למתוק וטעים יותר עבור כל האורחים!

אנא דרגו את המידע