קיר הוליווד לבת מצווה

קיר הוליווד לבת מצווה ישמש כרקע מיוחד ונוצץ שישדרג את האירוע של בתכם לאירוע עם ניחוח ואווירה של חו"ל בדיוק כמו שהיא חלמה עליו. הוא יוסיף לחגיגת בת המצווה יוקרה רבה והרגשה של השקת אירוע יחיד ומיוחד של פעם בחיים.

קיר הוליווד, בדיוק כמו בסרטי הוליווד היוקרתיים, הוא בעצם בד ענק שעליו מדפיסים עיצובים וכיתובים שונים, כמו קיר גדול וייחודי בצבעים שונים שממותג בשלל רעיונות בהתאם לאירוע שלכם. קיר הוליווד נמצא בכניסה למועדון בת מצווה האירועים בשטח קבלת הפנים, משני צדדיו עמודי חבל בצבעי אדום וזהב, מעין מתחם שמיועד לתמונות שהוא יעניק לכם ולאורחים שלכם.

עיצוב לקיר הוליווד לבת מצווה:

הקיר יכול להיות באיזה צבע שכלת בת המצווה תבחר, כדאי לבחור בשילוב של כמה צבעים כמו לבן וזהב או כסף וורוד, צבעים בהירים ונוצצים ביחד שיתנו לקיר מראה יוקרתי של אירוע מיוחד שמצפה לכל האורחים.

כדי לעצב קיר הוליווד מושלם, מלבד הצבעים המושכים שלו, כדאי למתג אותו בעוד פרטים, כמו השם של הילדה שחוגגת בעברית ובאנגלית, התאריך הלועזי של בת המצווה, משפט קצר על החגיגה של הערב ועוד שלל רעיונות. צוות גרפיקאים מיומן ומקצועי ידאג לעיצוב כולו של קיר ההוליווד לבת המצווה של בתכם וכמובן ייתן לכם רעיונות אילו הדפסות מתאימות כדאי להוסיף לו.

כדאי להתאים את גודל הקיר המעוצב והממותג לבת המצווה בהתאם לגודל המועדון. לא יהיה לכם מה לעשות עם קיר הוליווד גדול מדי וחבל על הכסף המיותר שתוציאו עליו ואילו קיר הוליווד קטן מדי לא יתאים למועדון גדול, לכן מומלץ לעדכן את הגרפיקאים שאחראים להכנת הקיר ולעיצובו, בגודל המועדון, במבנה שלו ובמרחב של קבלת הפנים.

מלבד זה שהקיר ההוליוודי הוא מרשים ומושך את העין בפני עצמו, הוא יוסיף לכם גם לאטרקציות האחרות וישתלב איתן באופן מושלם.

קיר ההוליווד הממותג שמשתלב מצוין עם עמודי חבל וכמובן עם שטיח אדום. שלושתם יחד יתנו הרגשה של השקת אירוע אמיתי ותהיו בטוחים שכל צלמי הוידיאו, הסטילס וגם צלמי המגנטים יקפצו לתעד את כלת בת המצווה ואת חברותיה עם הקיר הנוצץ והן ירגישו כמו כוכבות אמיתיות שכל צלמי הפפראצי מתעדים אותן.

במועדון בת מצווה בראשון לציון, הקיר הממותג יתן רקע ייחודי ויפה למגנטים עם השם של כלת בת המצווה ברקע. המגנטים הם זיכרון מוחשי שנשאר לכל האורחים מהאירוע של בתכם. מגנט עם קיר ממותג ומיוחד זה בהחלט הזיכרון מהאירוע שאתם רוצים להשאיר אצל כל אחד מהאורחים שלכם, אירוע עם שיק הוליוודי שבו אתם ובתכם הם הכוכבים האמתיים!

אנא דרגו את המידע