רובה קור לבת מצווה

רובה קור לבת מצווה או בשמו הנוסף רובה CO2 זהו גימיק מיוחד שמתאים לסוגים רבים של אירועים וחגיגות במיוחד לחתונות, לבר מצוות, להפקות בת מצוות ולכל אירוע עם רחבת ריקודים הומה אדם.

תותח קור כזה משחרר פחמן דו חמצני בלחץ גבוה אל חלל האוויר. דבר שיוצר ענן ענק וסמיך בצבע לבן שמגיע למרחק של עד 9 מטרים.

העשן שנפלט מרובה הקור מוריד את הטמפרטורות באזור בו הוא הופעל. מלבד האפקט המרשים והמיוחד, הוא יוצר ברחבת הריקודים תחושת קור מרעננת של כמה שניות. דבר המעלה את האדרנלין וגורם לאורחים ולילדים לרקוד ולשמוח עוד ועוד.

האטרקציה הזאת מומלצת במיוחד בחודשי הקיץ החמים כשרחבת הריקודים עמוסה וצפופה ושכל האורחים מזיעים.

רובה הCO2 ישדרג לכם את אירוע בת המצווה בנראות שלו ובמה שהוא נותן.

האם השימוש ברובה קור במועדון בת מצווה זה בטיחותי?

מועדון הדאימונד – מועדון לבת מצווה עובדים עם רובי קור בעלי תקן מחמיר בלבד. רובי קור שעומדים בכל הסטנדרטים המחמירים במדינת ישראל.

השימוש ברובה הקור נעשה על-ידי מפעיל מקצועי ומיומן שעשה אין ספור אירועים דומים.

השימוש ברובה הקור באולם סגור או במועדון כלל לא מסוכן. הוא בטוח לשימוש ברחבות ריקודים וגם בקרבה לאורחים ולמוזמנים. הרובה יוצר אפקט ויזואלי ללא שום ריח, בניגוד למכשירי עשן אחרים והערפל נעלם ומתאדה במהירות. אלה היתרונות הנוספים הבולטים שלו שכדאיים ביותר לשימוש באירוע בת המצווה של בתכם.

רובה קור- איך זה בעצם עובד?

הצוות המקצועי שלנו יגיע בתחילת הערב עם כל הציוד הדרוש, יתחבר ויתמקם על הבמה ובעיתוי שסוכם מראש תוך כדי סנכרון עם הדי.ג׳יי ועם צוות הצילום, העשן הלבן יצא מתוך רובה הקור והריקודים עם המשפחה ועם החברים יהפכו לחגיגה מטורפת אל תוך הלילה.

הפעלת רובה הקור בדרך-כלל מתרחשת מהבמה, כדי שהעשן יגיע מנקודה גבוהה ויגיע לכל חלק ברחבה.

העשן הסמיך יוצא מהרובה בלחץ על-ידי לחיצה של איש צוות מיומן כמובן על ההדק של הרובה. יש גם אפשרות שהדי.ג׳יי יפעיל את הרובה או אפילו להעלות לבמה את בעלי השמחה, חתן בר המצווה או כלת בת המצווה. הם יעמדו מול הקהל הנלהב שיריע להם ובזמן הנכון יפעילו את רובה הקור בליווי איש צוות שלנו, כדי להבטיח הפעלה בטיחותית. זה יגרום לכלת בת המצווה להרגיש מלכת האירוע ושאור הזרקורים נמצא עלייה.

שימוש ברובה קור הוא יחודי, בטיחותי ומשדרג כל אירוע לרמה אחרת. השילוב שלו באירוע בת המצווה בגדר החבילות בת מצווה שלנו יגרום לאווירה מיוחדת שכל-כך חשובה לכם בערב המיוחד הזה.

רובה קור לבת מצווה
אנא דרגו את המידע