רובוט לד לבת מצווה זו היא אטרקציה מיוחדת ומדליקה במיוחד שלא רואים בכל אירוע. אף ילד לא יכול להישאר אדיש כאשר נכנס לרחבת הריקודים הרובוט לד לאירוע. הילדים מתלהבים כאשר הוא נכנס לרחבה והוא יגרום גם לילדים שפחות אוהבים לרקוד לקום מהכיסא ולרקוד בהתלהבות ברחבת הריקודים.

רובוט לד הוא אטרקציה אשר בה אדם לובש תחפושת של רובוט המוארת בכמות גדולה של לדים צבעוניים. הרובוט מגיע לגובה של שלושה מטרים, הוא בולט במיוחד  ואפשר לראות אותו מכל מקום במועדון בת המצווה.

רובוט לד לבת מצווה – מה זה?

האטרקציה כוללת חליפה צבעונית, כ-9 צבעים שונים לאורך כל הגוף, לייזרים, כפפות, קסדה מדליקה אשר מופיעים בה אפקטים ויזואליים, ובכולם התאורה חכמה, ממוחשבת ועובדת לפי קצב המוזיקה.

יש אפשרות להוסיף לאטרקציה על מנת לשדרג אותה רובה co2 אשר יורה עשן לבן, סמיך, וקריר למספר שניות אל עבר הילדים, אשר יצנן אותם. דבר אשר יוריד את הטמפרטורות ברחבת הריקודים בכמה מעלות. אל דאגה, דבר זה אינו מסוכן ועומד בכל הסטנדרטיים המחמירים במדינת ישראל.

האטרקציה מופעלת ע״י מפעיל שלנו, מפעיל צעיר, אנרגטי ומנוסה אשר ירקוד עם האורחים ויקפיץ אותם ולא ייתן לאף אחד מהם לשבת לרגע.

רובוט לד לבת מצווה – איך זה עובד?

אנחנו נתאם אתכם מראש כמה ימים לפני בת המצווה את הזמן הרצוי שנכנס עם הרובוט לד לרחבת הריקודים. שני אנשי צוות שלנו מפעילים את האטרקציה הזאת, אחד נכנס לתוך חליפת הרובוט ואחד עומד לידו לאורך כל ההפעלה, על מנת לראות שהכול עובד כשורה.

רובוט לד לאירועים נכנס ברגע השיא של הערב לרחבת הריקודים ל-40 דקות של הופעה, כשהוא לבוש בחליפת לדים צבעונית שדולקת לכל אורך גופו, מכף רגל ועד ראש.

רובוט לד לבת מצווה ירקוד עם כל הילדים יעשה הרבה שמח ברחבת הריקודים, יצטלם עם כולם ויהפוך אותה למלאה בילדים רוקדים ולאנרגטית יותר, כך שהרחבה תישאר מלאה גם לאחר שהאטרקציה תעזוב את רחבת הריקודים.

המחיר של אטרקציה זו סטנדרטי למדיי ומתאים לכל כיס.

בגדר חבילות לבת מצווה שלנו ניתן לשלב הרובוט לד לבת מצווה אטרקציות נוספות ומדליקות . במועדון הדאימונד יש מבחר ענק של אטרקציות לבת מצווה.

אנא דרגו את המידע