רקדניות לבת מצווה

כדי שהאירוע שלכם יהיה מושלם ומוצלח במיוחד, אחד הדברים החשובים הוא האטרקציות לבר\ת מצווה. אחת מהאטרקציות הנפוצות ביותר באירוע בת מצווה היא רקדניות. הרקדניות מבצעות את הכניסה לאולם ביחד עם כלת הבת מצווה כאשר כל הפוקוס הוא על החוגגת. אופציה נוספת היא באמצע האירוע שכלת בת המצווה ביחד עם הרקדניות יבצעו ריקד ייחודי אשר בנו אותו והתאמנו עליו מראש, זאת יכולה להיות אחלה של הפתעה לאורחים שלכם, דבר שישדרג לכם את האירוע כמה רמות מעל.

למה להזמין רקדנים לאירוע בת מצווה?

אם אתם חוגגים במועדון בת מצווה במרכז ורוצים אירוע קצת שונה שיגרום למוזמנים שלכם תמיד להיות ברחבת הריקודים, רקדנים לבת מצווה הוא בגדר חובה. הן ישברו את הקרח הראשוני בערב. ידוע שבתחילת ערב של אירוע ובמיוחד אצל ילדים מתביישים לקום ולרקוד בהתחלה. הרקדניות לא יתנו רגע אחד של שקט ולא יתנו לרחבה להישאר ריקה אף רגע. הן נשארות לרקוד עם הילדים לאורך כל הערב ומחליפות כמה פעמים בגדים והופעות במהלך הערב. כמובן שהם לא יקחו את הפוקוס מילדת הבת מצווה, ההפך הן ירימו לה וישימו אותה במרכז העניינים וזה ללא ספק ירים לה את הביטחון. הרקדניות יוסיפו עניין וידאגו תמיד שרחבת הריקודים תהיה מלאה וכל ילד שישב על הכיסא ירימו אותו ישר לרחבת הריקודים שימשיך לשמח ולרקוד עם ילדת בת המצווה. בנוסף, הרקדניות משלבות מייצגים ופירוטכניקות תוך כדי הריקוד, אם זה בעזרת ציוד או שיטות ריקוד מקצועיות וזה גם משהו מיוחד ושונה שהן מביאות איתן לרחבת הריקודים.

רקדנים לבת מצווה
רקדניות לבת מצווה

יש מספר רחב של סגנונות ריקוד שמתאימים לאירוע כזה החל מריקודים דרום אמריקאיים, היפ-הופ, קלאסי ועוד איתם יתאמנו אתכם הרקדניות המקצועיות בבית שלכם או בסטודיו. נהוג לקחת כחמישה שיעורים שאורך כל שיעור הוא כ-45 דקות, כדי לדעת את צעדי הריקודים המיוחדים. המוסיקה שמתנגנת לרקע הריקודים האלה היא בדרך-כלל מיקס מיוחד שהדי.ג׳יי שלכם מחבר לכם, כדי להשלים את הריקוד למקצועי ומושלם באמת. רקדניות מתאימות לשלל אירועים- לבת מצווה, בר מצווה, חתונה, חינה, ברית מילה וכל אירוע שאתם רוצים שהאורחים שלכם ירקדו, ישמחו ולא ישבו לרגע.

למועדני ה – Diamond יש מספר רקדנים ורקדניות לבת מצווה שיעשו שמח בכל אירוע ובכל חגיגה מיוחדת. קבוצת רקדנים לבת מצווה שיתאימו את הריקוד המיוחד שלהם ביחד עם בתכם בהתאם לבקשתכם, ישאירו את כולם עם פה פעור ויגרמו לכל הילדים לקום ולרקוד יחד איתם.

אנא דרגו את המידע