שולחנות מתוקים

שולחנות מתוקים זאת אטרקציה לבת מצווה צבעונית וטעימה במיוחד שאיתה תוכלו לקשט בדרך יוצאת דופן את מועדון בת המצווה באירוע שלכם. שולחנות מתוקים הם הרבה מעבר לקינוח צבעוני ומגוון, הם משמשים ממש כקישוט גדול ועליז שמעוצב בקפדנות, מעין מוקד שמושך אליו את כל האורחים. הוא מתאים לכל סוגי האירועים, לחתונות, לבריתות, לחינות, להצעות נישואין, לימי הולדת, למסיבות הפתעה ובמיוחד לאירועי בת מצווה שבהן יש קהל רב של ילדים.

איך כדאי לעצב שולחנות מתוקים לבת מצווה:

כולם אוהבים מתוקים. פחזניות, סברינות, מפלי שוקולד, מרשמלו, חמצוצים, סוכריות ענקיות על מקל, מקרונים, מסטיקים וסוכריות גומי מעוצבות במגוון של גדלים. כדאי לשלב מגוון של קינוחים בסגנונות ובמרקמים שונים, כדי לקלוע לטעם של כל האורחים וכמובן לגוון ולהעשיר את שולחן המתוקים ואת הנראות שלו. הקינוחים בשולחן המתוקים מסודרים בדרך-כלל בעיצוב מיוחד שמושך את העין ובצורה נוחה ופרקטית שבה כולם יוכלו לגשת אל עמדת המתוקים ולקחת איזה קינוח שהם רוצים. הקינוחים בשולחן המתוקים נמצאים בתוך כלים מיוחדים ומעוצבים שמושכים את העין, מתאימים לסוג הקינוח שיש בהם וכמובן מעוצבים בנוחות לפי אותו קינוח. בין אם האורחים שלכם הם אנשים בוגרים או ילדים, זה יקים את כולם מהשולחנות לעבר שולחן הממתקים שעוצב במיוחד לאירוע שלכם, במיוחד שמדובר באירוע בת מצווה שיש בו המון ילדים.

שולחן מתוקים לבת מצווה

מעבר לשלל קינוחים במגוון סגנונות וצורות, תקבלו שולחן ממתקים מרהיב וצבעוני שימשוך את עיניי האורחים ואת עדשות הצלמים שירצו לתעד את עמדת המתוקים המעוצבת.

שולחן המתוקים יכול להיות מעוצב לפי הקונספט של אירוע בת המצווה, בצבע שאתם וכלת בת המצווה תבחרו, בהתאם לעיצוב ולתאורת המועדון וכמובן לטעם האישי ולהעדפת כלת השמחה.

לאלה מכם שהחליטו להזמין גם עוגת קומות מעוצבת, אפשר לשלב אותה במרכז שולחן המתוקים כשכל האלמנטים המתוקים נמצאים סביבה להשלמת המראה של העמדה המושלמת הזאת.

שולחן מתוקים הוא גימיק מרענן וייחודי שמתאים לכל סוגי האירועים והשמחות שקיימים. הוא נוח לכל כיס ובהחלט מרים את האווירה ומשדרג את הנראות של אירוע בת המצווה. אתם אלה שקובעים אילו סוגים של קינוחים יהיו בשולחן הממתקים ואיזו כמות תהיה מכל קינוח וכך יש לכם שליטה עליו ועל המחיר שלו.

רשת מועדונים לבת מצוה מספקת לכם בשלל החבילות בת מצווה שלנו שולחנות מתוקים מעוצבים עם אין ספור סוגי קינוחים, כדאי שאירוע בת המצווה שלכם יהיה בלתי נשכח וישאיר לכולם זיכרון מתוק מערב זה!

אנא דרגו את המידע