מועדון בת מצווה בשילוב מבוגרים

באירוע בת מצווה ישנם מספר גדול של קהל צעיר במיוחד ושל ילדים. חבריה וחברותיה לכיתה של כלת האירוע, אחיה ואחיותיה ובני הדודים שלה משני הצדדים. זאת ללא ספק חגיגה שכל כולה עבור הילדה והאורחים שמוזמנים אליו הם בעיקר חבריה לכיתה, מה שאתם צריכים זה מועדון בת מצווה בשילוב מבוגרים.

מועדון בת מצווה בשילוב מבוגרים – איך עושים את זה נכון?

במידה ואתם לא רוצים לחגוג את אירוע בת המצווה בשני אירועים בנפרד, אחד למבוגרים ולבני המשפחה ואחד לילדים ולכל חבריה לכיתה או שאתם לא מעוניינים בהפקה גדולה של בת מצווה באולם אירועים, יש לנו את הפתרון האידיאלי בשבילכם- מועדון בת מצווה בשילוב מבוגרים.

בזכות מתחם ה-V.I.P שלנו אפשר לשלב אירוע יוצא דופן לילדים ולמבוגרים יחד. המתחם שלנו הוא מתחם מבודד משאר המועדון שלא חולק איתו את אותה רחבת הריקודים ומתחם מקומות הישיבה. הוא מבודד מסאונד חזק של המוזיקה שמגיעה מרחבת הריקודים, על מנת לא להקשות על הסבים והסבתות ועל כל המוזמנים המבוגרים מהמוזיקה הרועשת שילדים אוהבים במיוחד.

המתחם המיועד למבוגרים מכיל עד 80 מקומות בהושבה סביב שולחנות. אנחנו מספקים במידה וכלת בת המצווה רוצה, אפשרות של שילוב בין מסיבת בת מצווה לאירוע עם מבוגרים והמשפחה הקרובה שחשוב לה שתגיע.

אזור המבוגרים שלנו מעוצב בסטנדרטים גבוהים. בנוסף כל שולחן יקבל עיצוב שונה ע״י פמוטים, פרחים, נרות ובלונים או שלל עיצובים אחרים. כמובן שלמבוגרים תהיה ארוחת ערב בתפריט ייחודי ושונה משל הילדים. יש אפשרות להקמת עמדות הגשה קבועות שמחולקות לעמדות שונות- עמדת מנות ראשונות, עמדת מנות עיקריות שונות, עמדת תוספות, עמדת סלטים, עמדת קינוחים וכמובן עמדת קפה ושתייה חמה. קיימת גם אפשרות לחלוקת האוכל על-ידי צוות המלצרים שלנו.

היתרונות במועדון בת מצווה בשילוב עם מבוגרים:

במועדון משולב עם שני מתחמים נפרדים, בשונה מאירוע מפוצל למבוגרים בלבד או לילדים בלבד, המבוגרים בהמשך הערב יכולים להיכנס לרחבת הריקודים, לרקוד ולשמוח יחד עם כלת השמחה.

זה נותן לכם את הפרטיות שלכם ואת הפרטיות והרגשת העצמאות של כלת האירוע ושל חבריה, אבל לא לוקח מכם את ההזדמנות לרקוד יחד איתה ולשמוח כולכם, משפחה, מבוגרים וילדים יחד.

יתרון נוסף של המתחם שלנו שהוא מבודד מהילדים, הוא נמצא בגובה ולמרות שהאירוע מתקיים באותו מועדון, לכל אחד יש את המתחם שלו שמתאים לצרכיו. בנוסף, מהאזור הזה שהמבוגרים נמצאים בו הם יכולים להשקיף על מתחם הילדים ולראות את כל מה שקורה במהלך הפקת בת המצווה וכך להיות בשליטה ובפיקוח מתמידים.

מועדון הדאימונד ממליץ לכם לחגוג בת מצווה בשילוב מבוגרים. ככל שיש לכם מספר גדול יותר של אורחים כך החגיגה גדלה וגורמת לשמחה רבה יותר לילדת בת המצווה ולכל המשפחה והאורחים.

שאלות נפוצות

בוודאי. יש לנו מתחם מיוחד לאורחים מבוגרים בבת המצווה. כנסו וראו איך נכון לשלב מבוגרים וילדים יחד באירוע אחד גדול ושמח.

כן. יש מתחם מיוחד למבוגרים למי שרוצה לשלב אירוע של מבוגרים עם ילדים.

כן. אנחנו מספקים אוכל שמתאים לקהל מבוגר וגם לקהל הילדים, כדי שכולם יהנו מאירוע בת המצווה.

בוודאי. יש לתאם זאת עם המועדון, כדי שיכיר את הלו"ז של האירוע ויפיק את החגיגה בצורה המושלמת ביותר.

5/5 - (36 votes)